Web sitemizde 23 kategoride, 123 Makaleye yazılmış 473 yorum bulunmaktadır.
Kapat X Duyuru ! MerakliYazar.Com Bünyesine bilgili, tecrübeli editörler alınacaktır. Bilgi için : info@merakliyazar.com

iPhone Müzik İndirme

Sürekli gelişmekte olan bu harika telefon kullanıcı kitlesini de bir o kadar attırmaktadır. IPhone müzik yükleme bir hayli zor olduğu için iphone müzik indirme bilgileri vereceğim bu konumda .  iphone müzik indirmeHerkesin de bildiği gibi iphone sadece kendi sisteminin kullanılmasına izin veriyor. Yani jailberak yapılıp telefonun işletim sistemi kırılmadığı üzere müzikleri sadece itunes üzerinden aktarabiliyoruz. Bu da bizim için büyük zorluk çıkarıyor. Çünkü müziği önce itunese aktaracağız daha sonra telefona aktarmasını bekleyeceğiniz. Açıkça konuşmak gerekirse uzun bir iş olduğu söylenebilir. Peki Iphone telefonumuza müzik indirmek için ne yapmamız gerekmekte?

Ben bunun için sizlere jailbreak yapmanızı tavsiye edemem o şekilde çok kolay müzik yüklenebileceği kesin ama telefonun sağlığı açısından çok zararlı. Bunun yerine bir uygulama kullanmanızı öneriyorum çünkü aynı uygulamayı bende çok uzun süredir memnuniyetle kullanıyorum.  Uygulamanın adı Instatube zaten appstore’dan aratarak kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ben ücretsiz iken indirmiştim fakat şimdi fiyatı 3 TL kadar…

Youtube’da her istediğimiz müziği bulabildiğimiz için iphone müzik konusunda harika bir kolaylık yaşayacağız. Öncelikle istediğiniz müziği uygulamaya girip aratıyoruz.. Daha sonra çıkan videonun yanında yeşil bir doğrulama ikonu çıkıyor. Ona bastığımız anda video olarak müziği indirmiş oluyoruz. Kitaplık gibi görünümü bulunan bu uygulamanın en güzel özelliklerinden birisi istediğiniz gibi arşivlerinizi oluşturabilme imkanı sunuyor. Aynı zamanda arşivlerinizi şifreleyebiliyorsunuz. Tekrar tekrar herkese tavsiye eder, iyi günler dilerim :)


Önceki konumuz olan & sonraki konumuz olan isimli makelemizi okudunuz mu?

Yazar: MeraklıYazar

Meraklı Yazar gerek yaşantısı gerekse de çevreden gelen bilgiler üzerine tam anlamıyla kendisini “Meraklı” olarak tanımlamıştır . Makale yazmayı ve bunu başka kimselerle paylaşmayı sevdiği için bu ismi kendisine uygun görmüştür . Her zaman ” Okumak , öğrenmek , okumak ” diye düşünmüştür ve bu amaçta MerakliYazar.Com’da sevenleriyle buluşuyor.

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar